11Gegužės 23 d. mokytojos zoom platformoje, pristatė savo rengtus, vykdytus projektus, veiklas taip pasidalindamos savo gerąja darbo patirtimi. Džiaugiamės, kad priešmokyklinės grupės mokytojos pristatė ne tik projektą apie atsakingą darbą, bet ir dirbdamos komandoje su mokytojo padėjėja - sukūrė nusiraminimo kampelį. Lopšelio grupėse dirbančios mokytojos papasakojo apie projektus skirtus spalvų pažinimui, apie smulkiosios motorikos lavinimą, emocinį ugdymą. Sveikatos stiprinimo veiklų įvairove pasidalino mokytojos pristatydamos projektą apie sveikatą. Taip pat girdėjome ir pranešimą apie išmaniųjų skaitmeninių priemonių pritaikymą ugdyme bei psichologės Editos įžvalgas apie vaikų raidą ir įvairias kasdienes emocijas.

Mokytojų metodinės grupės pirmininkė Agnė