zenklelisUtenos vaikų lopšelis-darželis „Pasaka“ labai didžiuojasi pelnytu prestižiniu „eTwinning mokykla 2023-2024“ kokybės ženkleliu. Mūsų ugdymo įstaiga pripažinta viena iš lyderių Europoje skaitmeninės veiklos, el. saugumo veiklos, inovatyvių ir kūrybingų pedagoginių metodų, personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklų skatinimo srityse. Šiais metais buvo pateiktos 84 paraiškos iš Lietuvos švietimo įstaigų, tačiau tik 58 atitiko reikalavimus.

Didžiuojamės tapę pirmąja ikimokyklinio ugdymo įstaiga Utenoje, pelniusia Europinį pripažinimą ir tapusia sektinu pavyzdžiu savo vietos bendruomenei bei kitoms mokykloms. Tai viešas pasiryžimo siekti kokybės bei atvirumo europinėje bendradarbiavimo veikloje, pripažinimas.

Tai puikus mūsų eTwinning komandos pasiekimas. Dėkojame mokytojoms, aktyviai dalyvaujančioms eTwinning projektinėse veiklose.

Informaciją apie mokyklas, gavusias „eTwinning mokykla 2023-2024“, kokybės ženklelius rasite čia: https://school-education.ec.europa.eu/en/recognition/etwinning-school-label/winners-list?period=2023-2024&fbclid=IwAR3tUw-uXfWjmhdjwBasaa-oWZfTYSdkvODCWG2Ggi0ubEZkNy2zzrSLHts

Mokytojos: Jurgita, Gražina, Agnė