1Priešmokyklinės „A” grupės vaikai atliko eksperimentą „Žemės drebėjimas”. Iš pradžių ant kėdės sėdynės pastatė iš kubelių kelis bokštus. Po to suėmę kėdę už kojų stipriai papurtė. Bokšteliai sugriuvo. Vaikai diskutavo apie žemės drebėjimą ir jo pasekmes ir padarė išvadą, kad žemę „kažkas“ supurto.

Priešmokyklinės „B“ grupės vaikai atliko eksperimentą „Šviesos fontanas“. Plastikinį butelį ties viduriu pradūrė smeigtuku ir pripildė vandens. Skylutę laikė užspaudę pirštuku. Žibintuvėliu švietė į butelį iš kitos pusės. Nuėmę nuo skylutės pirštą pamatė, kad tekanti vandens srovė apšviesta. Pastebėjo, kad žibintuvėlio spindulys švietė kiaurai per butelį, atsispindėjo kitoje pusėje ir apšvietė srovės kraštus. Šviesa, atsispindinti nuo srovės kraštų, kartu su srove nulenkiama žemyn į kriauklę.