zaidimai moko logo155px„Kiškučių“ grupės auklėtiniai nuo 2017 metų spalio 1 d. iki 2018 metų gegužės 1 d. dalyvauja respublikiniame ikimokyklinių ugdymo įstaigų prevenciniame projekte „Žaidimai moko“. Projekto tikslas - žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių vaikų erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti  ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius. Projekto metu vaikai plės erdvės sąvokų žodyną, lavins regimąjį suvokimą, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), smulkiąją motoriką. Taip pat gausins žodyną, tobulins gramatinę kalbos sandarą. Visų šių dalykų vaikai mokysis žaisdami tam, kad patirtų mažiau sunkumų ateityje, einant į mokyklą, gebėtų orientuotis erdvėje, popieriaus lape, grupėje, išskirtų esmines detales ir sėkmingai ugdytųsi.

Auklėtoja Vygaudė Bislytė