drugeliaiGruodžio 5 d. sulaukėme svečių iš Utenos mokyklos-vaikų darželio ,,Varpelis“. Nykštukas Tukas atnešė didžiulį, linksmą Senį Besmegenį su linkėjimais ir pakvietė dalyvauti smagioje akcijoje „Senių Besmegenių šypsenų banga“. Gavus besmegenį reikia kuo operatyviau sukurti naują Senį Besmegenį ir abu perduoti kitiems akcijos dalyviams. Pakeliavę po Lietuvą, tarp Kalėdų ir Naujųjų metų, visi Seniai Besmegeniai turėtų sugužėti į Šventupę, o iš čia „pasibarstyti“ po įvairiuose Lietuvos kampeliuose esančius vaikų dienos centrus ar globos namus, sveikatos įstaigas bei neįgaliųjų centrus.

Vienas mūsų Senis Besmegenis su geriausiais linkėjimais iškeliavo į Utenos mokyklą-vaikų darželį ,,Eglutė“, o kitas pasiekė Vaikutėnų kaimo bendruomenę.

Smagių emocijų, geros nuotaikos linkime visiems laukiantiems gražiausių metų švenčių- Kalėdų !

Auklėtoja Gražina Vaitiekėnienė

drugeliai