Saulėtą ir šiltą gegužės dieną vykome į Panevėžio gamtos mokyklą, kur „Žvirbliukų" grupės auklėtinei Eidvilei Vasauskaitei buvo įteiktas tarptautinio vaikų piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“diplomas. Mus pasitiko nuostabi, rami, paukštelių čiulbesio pripildyta, žalumoje paskendusi mokykla ir jos bendruomenė. Turėjome laiko pasigrožėti aplinka, čia auginamais gyvūnėliais, pasivaišinti arbata ir apžiūrėti piešinių parodą. Diplomų teikimo ceremonijoje dalyvavo ir sveikino seimo narys P. Urbšys bei R. Karbauskio fondo atstovė dovanojo vaikams knygeles. Eidvilės diplomu džiaugėmės visi ją lydėjusieji. Taip pat diplomais apdovanojo mokytojus, paskatinusius ir padėjusius vaikams kurti gamtos tema.

Auklėtoja Aldona Krastinienė